ARNBORG FITNESS INSTRUKTØRER  

Rene S. Andersen

Mail: renesandi@hotmail.com

Mobil: 40 52 40 80

Tina Egedahl

Mail: mail@tinaegedahl.dk

Mobil:

 

Kåre Viinberg

Mail: viinberg@yahoo.dk  

Mobil: 20 64 28 94

Gitte Pedersen

Mail: fdpedersen@hotmail.com

Mobil: 22 63 49 51

Jakob Poulsen

Mail: jbp.86@hotmail.com

Mobil: 61 33 58 33

TRX instruktør

Sanne Okkels

Mail: sanne_okkels@hotmail.com

Mobil: 21 67 95 94

TRX instruktør
Vibeke Hald Andersen

Mail:
vibeke.andersen56@skolecom.dk

Mobil: 28 90 80 21
Karen Inger Sahlholt

Mail: saha@dadlnet.dk

Mobil: 29 45 22 27

Daniel Skinnerup

Mail: danielskinnerup@godmail.dk

Mobil: 29 66 97 24

Åse Elkjær

Mail: aase.mikkel@gmail.com

Mobil: 20 69 54 63

Kristoffer Uth

Mail: kristoffer.uth.toldstrup@live.dk

Mobil: 23 69 95 58

Annette Erhardsen

Mail: erhardsen67@gmail.com

Mobil: 29 88 32 31

Aksel Pedersen

Mail: mailagrp@gmail.com

Mobil: 22 33 15 19

Saija Jensen

Mail: saijajensen@hotmail.com

Mobil: 60 53 49 59

Inge Bjerre

Mail: inge.bjerre@yahoo.dk

Mobil: 23 60 34 33

Tanja Pedersen

Mail:  bakyoung@gmail.com

Mobil: 28 12 94 72

Jumping Fitness instruktør
Håndboldfitness instruktør

Tina Ælmholt

Mail:
 tpottesen@gmail.com

Mobil: 61 77 90 41
Cookies er nødvendige for at få AIF hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Arnborg Idrætsforening | Sportsvej 18 | 7400 Herning | CVR.: 25681517